Akumulatorowa piła ukośnica R255SMS-DB-Li 18V EXT Li-Ion 255 mm z wielomateriałową tarczą TCT
Akumulatorowa piła ukośnica R255SMS-DB-Li 18V EXT Li-Ion 255 mm z wielomateriałową tarczą TCT Z akumulatorami
Często kupowane razem
FILM O PRODUKCIE
  • Opis -
  • Powiązane zestawy +
  • Powiązane akcesoria +
  • Gwarancja +
  • Pobrane +
Opis
R255SMS-DB-Li – Bezprzewodowa ukośnica dwustronna 36V z technologią Multi-Material
Wyposażona w mocny, bezszczotkowy silnik o wysokim momencie obrotowym, zoptymalizowaną przekładnię i wydajne ostrze TCT, pilarka zapewnia niezawodność i dużą moc w kompaktowej, solidnej konstrukcji – waży jedynie 16,6 kg. Dzięki zasilaniu z dwóch akumulatorów EXT 18V model R255SMS-DB-Li oferuje długi czas pracy na jednym ładowaniu i wystarczającą moc do najbardziej wymagających zadań. Montaż na jednym z uniwersalnych stojaków Evolution dodatkowo zwiększa funkcjonalność narzędzia.
Kluczowe funkcje i zalety
  • Cięcie podwójnym ukosem – nachylenie ±48° (lewo/prawo) i obrót ±50°
  • Mocny, bezszczotkowy silnik 36 V – zasilany dwoma akumulatorami 18 V, zoptymalizowany pod kątem długiej żywotności baterii i maksymalnej wydajności
  • Zaawansowany system odpylania – skuteczność do 97% w połączeniu z odkurzaczem R15VAC
  • Kompatybilność ze stojakami Evolution – większa stabilność i wygoda pracy
Maksymalne możliwości cięcia
  • Cięcie poprzeczne: 305 mm x 90 mm
  • Cięcie ukośne: 305 mm x 52 mm (lewo), 305 mm x 33 mm (prawo)
  • Cięcie obrotowe: 215 mm x 90 mm
  • Cięcie kombinowane: 215 mm x 52 mm (lewo), 215 mm x 33 mm (prawo)
Gwarancja
Należy zachować dowód zakupu/ dostawy.
  • Wszelkie naprawy powinna przeprowadzać firma Evolution.
  • Wszystkie części, które wymieniono na nowe, stają się własnością firmy Evolution.
  • Naprawa lub wymiana maszyny objętej gwarancją nie spowoduje przedłużenia okresu gwarancyjnego.
  • Gwarancja zapewnia korzyści dodatkowe, które nie mają wpływu na ustawowe prawa konsumenta.
  • Użytkownicy zagraniczni powinni skontaktować się z oficjalnym importerem produktu w ich kraju.
  • Normalne zużycie eksploatacyjne (np. bezpieczniki, płyny/smary, ostrza itd.);
  • Brak serwisowania;
  • Stosowanie części nie zamocowanych lub zainstalowanych zgodnie z instrukcjami Evolution;
  • Stosowanie części i akcesoriów, które nie są oryginalnymi komponentami marki Evolution;
  • Nieprawidłowy montaż (z wyjątkiem montażu dokonanego przez Evolution);
  • Naprawy i modyfikacje rzeprowadzone przez podmioty inne niż Evolution.
Pobrane
Kluczowe funkcje i zalety
Maksymalne możliwości cięcia